Poraz na startu

Izvor: FK BRSKOVO

Kadeti mojkovačkog Brskova i Dečića juče su na gradskom stadionu u Mojkovcu označili početak drugog dijela prvenstva.Po veoma lijepom vremenu i odlično pripremljenom terenom viđen je lijep i zanimljiv meč u kojem su na kraju, gosti slavili rezultatom 0:4.

Dosta oslabljena ekipa Brskova neigranjem par standardnih igrača zbog povreda i odlazak Fuštića i Jelića koji je bio drugi strijelac lige nije mogla odgovoriti odličnoj ekipi Dečića.

Gosti su poveli u 32 minutu preko Muminovića, zatim u 44 minutu preko Fetića za 0:2 i tako otišli na odmor sa dva gola prednosti.

Brskovo je odlično počelo drugo poluvrijeme, međutim u 64 minutu Zećirović postiže pogodak za 0:3. U nadoknadi vremena Đoković je stavio tačku na meč za konačnih 0:4.

U drugom kolu Brskovo gostuje ekipi Otranta, dok Dečić na svom terenu dočekuje ekipu Arsenala.