Remi u prijateljskoj utakmicu

Fudbaleri mojkovačkog KMF „Brskovo“ i bjelopoljskog KMF „Pruška“ danas su odigrali prijateljski meč pred početak prvenstva. U odličnoj fudbalskoj predstavi u kojoj su gosti bili bolji u prvom poluvremenu, a domaćini u drugom, krajnji razultat 5:5 bio je i najrealniji rezultat današenjeg meča.

Na poluvremenu gosti su vodili rezultatom 3:1 da bi domaćin u drugom poluvremenu pojačao ritam i viskom presingom uspjeli da stignu i preokrenu rezultat.U zadnjem minutu igrači Pruške napadali su sa pet igrača i uspjeli da izjednače za konačnih 5:5.

Inače Pruška kao novajlija Futsal lige nalazi se na devetom mjestu sa 7 bodova, a Brskovo na šestom mjestu sa 17 bodova.

Nastavak prvenstva je 13. marta, a očekuje se uzbudljiva trka za plasman, za prva četiri mjesta.

Na prvom mjestu nalazi se KMF Bajo Pivljanin sa 27 bodova, na drugom Titograd sa 24 boda, treće mjesto zauzima KMF Ulcinj sa 22 boda, a četvrtoplasirana ekipa je KMF Studentski dom sa 18 bodova.